Ozan Eczanesi logo
Ozan Eczanesi logo

Ozan Eczanesi

  • Samsun - Atakum
  • 03624474544
  • YENİMAHALLE MAH. 3153.SOK. 5 (4 NOLU BAĞIMSIZ BÖLÜMÜN DIŞ KAPI NUMARASI 5/C)
  • 8
(0)
Ozan Eczanesi Samsun ili Atakum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ozan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Ozan Eczanesi Samsun ili Atakum İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ozan Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ozan Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ozan Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ozan Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ozan Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Samsun Atakum Nöbetçi Ozan Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ozan Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ozan Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ozan Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ozan Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ozan Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ozan Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ozan Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ozan Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Samsun İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Sibel Eczanesi

Sibel Eczanesi Samsun ili Tekkeköy ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sibel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Seda Eczanesi

Seda Eczanesi Samsun ili Salıpazarı ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Seda Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ecem Eczanesi

Ecem Eczanesi Samsun ili Atakum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ecem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Gamze Eczanesi

Gamze Eczanesi Samsun ili Alaçam ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Gamze Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.