Ecem Eczanesi

Ecem Eczanesi

  • Samsun - Atakum
  • tarihinde nöbetçi
  • 03624387733 03624387733
  • CUMHURIYET MAH. LOZAN CAD. 57/B
(0)
Balcı Eczanesi

Balcı Eczanesi

  • Samsun - Atakum
  • tarihinde nöbetçi
  • 03624382277 03624382277
  • MİMAR SİNAN MAH. MUSTAFA KEMAL BUL. NO:34/B
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Atakum Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Atakum ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Atakum Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Atakum nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Atakum nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Atakum ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Atakum ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Atakum Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Atakum Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Atakum Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Atakum nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Atakum ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Atakum nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Atakum ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Terme Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Terme Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Terme nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Asarcık Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Asarcık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Asarcık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Vezirköprü Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Vezirköprü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Vezirköprü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kavak Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Kavak Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kavak nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.