Gamze Eczanesi

Gamze Eczanesi

  • Samsun - Alaçam
  • tarihinde nöbetçi
  • 03626222619 03626222619
  • YENİ CAMİ MAH. LİSE CAD. NO:64/A
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Alaçam Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Alaçam ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Alaçam Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Alaçam nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Alaçam nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Alaçam ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Alaçam ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Alaçam Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Alaçam Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Alaçam Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Alaçam nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Alaçam ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Alaçam nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Alaçam ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Vezirköprü Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Vezirköprü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Vezirköprü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Havza Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Havza Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Havza nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Atakum batı Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Atakum batı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Atakum batı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Asarcık Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Asarcık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Asarcık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.