Şifa Eczanesi

Şifa Eczanesi

  • Samsun - Ladik
  • tarihinde nöbetçi
  • 03627712002 03627712002
  • KOĞA MAH. GAZİLER CAD. NO:51/B
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Ladik Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Ladik ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Ladik Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Ladik nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Ladik nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ladik ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ladik ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Ladik Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ladik Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ladik Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ladik nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ladik ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ladik nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ladik ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Ayvacık Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ayvacık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ayvacık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Salıpazarı Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Salıpazarı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Salıpazarı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Bafra Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Bafra Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Bafra nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Terme Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Terme Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Terme nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.