Akdeniz Eczanesi

Akdeniz Eczanesi

  • Samsun - Terme
  • tarihinde nöbetçi
  • 03628761958 03628761958
  • Fenk Mahallesi Çağlayan Caddesi NO:5
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Terme Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Terme ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Terme Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Terme nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Terme nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Terme ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Terme ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Terme Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Terme Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Terme Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Terme nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Terme ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Terme nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Terme ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Ladik Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ladik Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ladik nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Havza Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Havza Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Havza nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ondokuzmayıs Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ondokuzmayıs Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ondokuzmayıs nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kavak Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Kavak Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kavak nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.