Seda Eczanesi

Seda Eczanesi

  • Samsun - Kavak
  • tarihinde nöbetçi
  • 03627414848 03627414848
  • MEHMET PAŞA MAH.FATİH SULTAN MEHMET CAD.NO:23/A
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Kavak Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Kavak ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Kavak Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Kavak nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Kavak nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Kavak ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Kavak ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Kavak Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Kavak Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Kavak Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Kavak nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Kavak ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Kavak nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Kavak ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Terme Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Terme Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Terme nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ondokuzmayıs Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ondokuzmayıs Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ondokuzmayıs nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ilkadım Canik Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ilkadım Canik Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ilkadım Canik nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ayvacık Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ayvacık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ayvacık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.