Sibel Eczanesi

Sibel Eczanesi

  • Samsun - Tekkeköy
  • tarihinde nöbetçi
  • 03622561656 03622561656
  • 19 MAYIS MAHALLESİ HACI ALİ EKİNCİ BULVARI NO:34/1C A BLOK
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Tekkeköy Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Tekkeköy ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Tekkeköy Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Tekkeköy nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Tekkeköy nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Tekkeköy ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Tekkeköy ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Tekkeköy Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Tekkeköy Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Tekkeköy Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Tekkeköy nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Tekkeköy ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Tekkeköy nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Tekkeköy ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Havza Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Havza Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Havza nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kavak Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Kavak Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kavak nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Salıpazarı Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Salıpazarı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Salıpazarı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Vezirköprü Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Vezirköprü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Vezirköprü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.