Yılmaz Eczanesi

Yılmaz Eczanesi

  • Samsun - Bafra
  • tarihinde nöbetçi
  • 03625441144 03625441144
  • EMİREFENDİ MAH.SÜLEYMAN TÜRK CAD. 13/B
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Bafra Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Bafra ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Bafra Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Bafra nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Bafra nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Bafra ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Bafra ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Bafra Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Bafra Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Bafra Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Bafra nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Bafra ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Bafra nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Bafra ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Vezirköprü Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Vezirköprü Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Vezirköprü nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ayvacık Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ayvacık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ayvacık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ilkadım Canik Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ilkadım Canik Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ilkadım Canik nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Havza Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Havza Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Havza nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.