Umut Eczanesi

Umut Eczanesi

  • Samsun - Ayvacik
  • tarihinde nöbetçi
  • 03628114010 03628114010
  • ORHANGAZİ MAH.ATATÜRK BULVARI NO:23/A
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Ayvacık Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Ayvacık ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Ayvacık Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Ayvacık nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Ayvacık nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ayvacık ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ayvacık ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Ayvacik Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ayvacık Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ayvacık Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ayvacık nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ayvacık ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ayvacık nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ayvacık ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Atakum Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Atakum Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Atakum nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ilkadım Canik Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ilkadım Canik Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ilkadım Canik nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Havza Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Havza Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Havza nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kavak Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Kavak Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kavak nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.