Seda Eczanesi

Seda Eczanesi

  • Samsun - Salipazari
  • tarihinde nöbetçi
  • 03628213333 03628213333
  • ORTA MAH. MUSA KÜÇÜKKURT CAD. NO:2/A
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Salıpazarı Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Salıpazarı ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Salıpazarı Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Salıpazarı nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Salıpazarı nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Salıpazarı ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Salıpazarı ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Salipazari Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Salıpazarı Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Salıpazarı Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Salıpazarı nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Salıpazarı ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Salıpazarı nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Salıpazarı ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Bafra Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Bafra Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Bafra nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Terme Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Terme Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Terme nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Tekkeköy Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Tekkeköy Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Tekkeköy nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Asarcık Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Asarcık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Asarcık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.