Piazza Eczanesi

Piazza Eczanesi

 • Samsun - Ilkadim / Canik
 • tarihinde nöbetçi
 • 03622901605 03622901605
 • YENİ MAH. ÇARŞAMBA CAD. NO:52
(0)
Mecidiye Eczanesi

Mecidiye Eczanesi

 • Samsun - Ilkadim / Canik
 • tarihinde nöbetçi
 • 03624315050 03624315050
 • KALE MAH. AFİTAP SOK. NO:14
(0)
Denizci Eczanesi

Denizci Eczanesi

 • Samsun - Ilkadim / Canik
 • tarihinde nöbetçi
 • 03622332203 03622332203
 • İLYASKÖY MAH. GEBİ CAD. NO:182
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Ilkadım Canik Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Ilkadım Canik ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Ilkadım Canik Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Ilkadım Canik nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Ilkadım Canik nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ilkadım Canik ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ilkadım Canik ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Ilkadim / Canik Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ilkadım Canik Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ilkadım Canik Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ilkadım Canik nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ilkadım Canik ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ilkadım Canik nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ilkadım Canik ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Kavak Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Kavak Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kavak nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Atakum batı Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Atakum batı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Atakum batı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ayvacık Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ayvacık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ayvacık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Atakum Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Atakum Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Atakum nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.