Türkel Eczanesi logo
Türkel Eczanesi logo

Türkel Eczanesi

(0)
Türkel Eczanesi Samsun ili Ayvacık ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Türkel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Türkel Eczanesi Samsun ili Ayvacık İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Türkel Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Türkel Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Türkel Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türkel Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Türkel Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Samsun Ayvacık Nöbetçi Türkel Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Türkel Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Türkel Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Türkel Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Türkel Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Türkel Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Türkel Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Türkel Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Türkel Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Samsun İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Fatih Eczanesi

Fatih Eczanesi Samsun ili Vezirköprü ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Fatih Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Güven Eczanesi

Güven Eczanesi Samsun ili Havza ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Güven Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Seda Eczanesi

Seda Eczanesi Samsun ili Kavak ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Seda Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Ecem Eczanesi

Ecem Eczanesi Samsun ili Atakum ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Ecem Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.