Engiz Eczanesi logo
Engiz Eczanesi logo

Engiz Eczanesi

(0)
Engiz Eczanesi Samsun ili Ondokuzmayıs ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Engiz Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Engiz Eczanesi Samsun ili Ondokuzmayıs İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Engiz Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Engiz Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Engiz Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Engiz Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Engiz Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

14 Ekim 2021 Perşembe Samsun Ondokuzmayıs Nöbetçi Engiz Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Engiz Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Engiz Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Engiz Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Engiz Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Engiz Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Engiz Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Engiz Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Engiz Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Samsun İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Fatih Eczanesi

Fatih Eczanesi Samsun ili Vezirköprü ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Fatih Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Değirmenbaşı Eczanesi

Değirmenbaşı Eczanesi Samsun ili Çarşamba ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Değirmenbaşı Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Şifa Eczanesi

Şifa Eczanesi Samsun ili Ladik ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Şifa Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Sibel Eczanesi

Sibel Eczanesi Samsun ili Tekkeköy ilçesinin eczanesidir. Nöbetçi Sibel Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.