Pınar Eczanesi

Pınar Eczanesi

  • Samsun - Ondokuzmayis
  • tarihinde nöbetçi
  • 03625031977 03625031977
  • YÜKSELİŞ MAH: HIZAR DEĞİRMENİ CAD: NO:26
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Ondokuzmayıs Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Ondokuzmayıs ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Ondokuzmayıs Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Ondokuzmayıs nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Ondokuzmayıs nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Ondokuzmayıs ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Ondokuzmayıs ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Ondokuzmayis Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ondokuzmayıs Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ondokuzmayıs Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Ondokuzmayıs nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Ondokuzmayıs ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ondokuzmayıs nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ondokuzmayıs ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Tekkeköy Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Tekkeköy Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Tekkeköy nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Terme Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Terme Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Terme nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Salıpazarı Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Salıpazarı Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Salıpazarı nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Alaçam Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Alaçam Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Alaçam nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.