Fatih Eczanesi

Fatih Eczanesi

  • Samsun - Vezirköprü
  • tarihinde nöbetçi
  • 03626473888 03626473888
  • FAZIL MUSTAFA PAŞA CAD. NO:16
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Vezirköprü Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Vezirköprü ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Vezirköprü Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Vezirköprü nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Vezirköprü nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Vezirköprü ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Vezirköprü ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Vezirköprü Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Vezirköprü Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Vezirköprü Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Vezirköprü nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Vezirköprü ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Vezirköprü nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Vezirköprü ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Ladik Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ladik Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ladik nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ayvacık Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ayvacık Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ayvacık nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Ondokuzmayıs Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Ondokuzmayıs Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Ondokuzmayıs nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Alaçam Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Alaçam Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Alaçam nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.