Güven Eczanesi

Güven Eczanesi

  • Samsun - Havza
  • tarihinde nöbetçi
  • 03627142104 03627142104
  • 19 MAYIS MAH. SEFA SOKAK NO:9/2
(0)

16 Ekim 2021 Cumartesi Samsun Havza Nöbetçi Eczaneleri

Samsun ili Havza ilçesinin nöbetçi eczane listesi. Buradan dilediğiniz nöbetçi eczaneyi seçip nöbetçi eczanenin iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye ulaşabilirsiniz.

Samsun Havza Nöbetçi eczaneleri uygulamamız ile size en yakın nöbetçi eczanelere telefon ile veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz. Samsun Havza nöbetçi eczaneleri günlük olarak güncellenmekte olup, her nöbetçi eczane 24 saat hizmet vermektedir. Samsun Havza nöbetçi eczanleri 7/24 kesintisiz hizmet verir. Hizmet sonrası Havza ilçesine ait nöbetçi eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Bu sayede diğer kullanıcılara ilgili Havza ilçesindeki nöbetçi eczane ile ilgili ön bilgi vermiş olursunuz. Nöbetçi eczane sayısı bulundukları ilçenin nüfusuna bağlı olarak değişmektedir. Büyük ilçelerde nöbetçi eczane sayısı oldukça yüksektir.

Samsun Havza Nöbetçi Eczaneleri ile ilgili sıkça sorulan sorular

Havza Nöbetçi eczanelerin nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Havza Nöbetçi eczaneler ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmezler.

Havza nöbetçi eczanelerine ulaşmak çok kolay ve basittir. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayarak Havza ilçesinin ilgili eczane profiline geçip nöbetçi eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Havza nöbetçi eczaneye ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Havza ilçesindeki nöbetçi eczaneye ait harita bilgisini almak için nöbetçi eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Samsun İlinin Diğer İlçeleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Samsun ilinin ilçelerini listeledik. Dilediğiniz ilçeye tıklayıp nöbetçi eczanelerini listeleyebilir ve detaylı inceleyebilirsiniz...

Alaçam Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Alaçam Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Alaçam nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Tekkeköy Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Tekkeköy Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Tekkeköy nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Atakum Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Atakum Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Atakum nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.

Kavak Nöbetçi Eczaneleri

Samsun Kavak Nöbetçi eczaneleri listemiz ile size en yakın Kavak nöbetçi eczanelerine telefon veya konum bilgisi aracılığıyla yol tarifi alarak ulaşabilirsiniz.